Ford Ranger отримав дві нові спецверсії

Компанія Ford виводить на європейський ринок оригінальні варіанти пікапа Ranger: Stormtrak і Ranger Wolftrak.

Хоча пікапи - не найпопулярніший в Європі сегмент авторинку, але і у нього є власна армія прихильників. Ну а Ford Ranger є місцевим улюбленцем: минулого року його продажі в ЄС склали понад 43 000 примірників - при тому, що найближчі переслідувачі відстають за показниками приблизно на половину від цього числа. Отже, побалувати потенційних покупців новими модифікаціями моделі - не така погана ідея. Так, «Блакитний овал» вже презентував нові Ranger Stormtrak і Ranger Wolftrak.

Відзначимо, що у кожної з версій своя цільова аудиторія: Ford Ranger Wolftrak «заточений» на прохідність і прекрасно підійде любителям вилазок на природу. Модель побудована на базі «середньої» комплектації XLT, а поміж її особливостей - кероване блокування заднього диференціала, позашляхові шини та додатковий захист.

Що стосується безпосередньо озброєння, то Wolftrak продаватимуть з 2,0-літровим турбодизелем сімейства EcoBlue, в розпорядженні якого 170 кінських сил. Трансмісія - 6-ступенева механіка, або ж автомат на 10 швидкостей.

Ну а Ranger Stormtrak покликаний, скоріше, вражати, ніж штурмувати. Його побудували на базі «Ренджера» в пафосній комплектації Wildtrak і тепер така машина стане найпрестижнішим варіантом в лінійці. Stormtrak відрізняється від «простіших» побратимів шкіряним салоном, чорними стилістичними елементами та вставками на кузові, електроприводом шторки вантажного відсіку, багатим інтер'єром і широкою палітрою кольорів забарвлення на вибір.

Нові версії Ford Ranger Wolftrak і Stormtrak вийдуть у продаж на європейському ринку вже в майбутньому жовтні. Цікаво, що в компанії заявили, мовляв, кількість обох версій буде обмеженою, але скільки саме таких модифікацій марка збирається випустити насправді - так і не сказано

 

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group