Fiat запускає в продаж кросовер за $ 8,6 тис. Кому пощастить?

Протягом найближчих років компанія Fiat працювала над тим, щоб радикально оновити лінійку своїх легкових авто. Зокрема автовиробник чистив ряди компактів, звільняючи місце для перспективніших кросоверів. Як ми пам'ятаємо, європейці вже навіть встигли попрощатися з Fiat Panda, який розходився тут тиражем приблизно у 600 000 машин на рік. Тепер же на платформі цієї машини почали збирати новенький компактний паркетник.

Йдеться про модель під назвою Fiat Mobi. Вона орієнтована на ринок Мексики.

У Південній Америці Fiat Mobi продаватимуть у трьох комплектаціях і за дуже «смачною» ціною. На машині початкового рівня з 14-дюймовими сталевими дисками буде кондиціонер, регулювання керма по висоті, дві фронтальні подушки безпеки, системи ABS, EBD і задні сидіння, що складаються у пропорції 40/60.

Який би варіант не вибрав клієнт, під капотом буде встановлено єдиний бензиновий мотор об'ємом 1,0 л на 69 кінських сил. У компанії запевняють, що витрата палива в змішаному режимі складе 4,6 літра на 100 км. Далі - краще: стартова вартість Fiat Mobi складе всього 8 600 доларів. За середню версію проситимуть 9 600, а в топовій комплектації кросовер обійдеться у 10 600 доларів.

Наостанок зазначимо, що машини, призначені для конкретних ринків, останніми роками вельми активно виходять за межі свого первісного ареалу.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group