Fiat Abarth: назад у 60-ті

Італійці розробили сучасну версію класичної моделі Abarth 1000SP, створену на базі знятої з виробництва Alfa Romeo 4C.

Італійський бренд Abarth, що належить компанії Fiat, представив новий родстер знаменитого гоночного автомобіля 1000SP (Sport Prototipo), який здобув ряд перемог на спортивних треках в середині 1960-х. Сучасну версію машини, випущену в єдиному екземплярі, побудували на базі знятої з виробництва Alfa Romeo 4C.

Як і класичний автомобіль, новий Abarth 1000SP має середньомоторну компоновку і кузов типу «спайдер». Машина отримала полегшене шасі з композитних матеріалів, задню підвіску типу MacPherson і один тисяча сімсот сорок дві-кубовий чотирициліндровий турбомотор, що розвиває 240 кінських сил і 350 Нм крутного моменту.

Для родстера розробили абсолютно новий кузов в ретро-стилі увеченние бічні стекла, а також задню дугу безпеки.

Динамічні характеристики нового Abarth 1000SP не називають. «Донорська» Alfa Romeo 4C здатна прискорюватися з «нуля» до першої «сотні» за 4,2 сек., А його максимальна швидкість складає 257 км на годину.

Серійний випуск Alfa Romeo 4C був остаточно завершений в 2020 року. За неофіційними даними, в плани нового концерну Stellantis не входить розробка прямого наступника цієї моделі.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group