Фанати Opel мріють про появу «хотхетча» Astra Gsi

Досить довгий час Opel виробляв досить посередні моделі. Проте нещодавно став відроджувати «гарячі» назви своїх моделей. Тепер фанати марки дуже чекають «хотхетч».

Буквально на днях був представлений новий Opel Astra, побудований вже на єдиній платформі з Peugeot 308 і іншими моделями корпорації Stellantis. Фанатам марки дизайн нової Астри сподобався, а французька платформа особливо нікого не збентежила. І вони почали активно мріяти про появу «хотхетча», який міг би називатися Astra GSi. З 2017 року Opel почав відроджувати подібні історичні авто. Фанати настільки розійшлися, що з'явився навіть рендер як теоретично могла б виглядати «підігріта» Astra GSi.

Однак крім цікавої зовнішності і інтер'єру, нажаль є і невеликі мінуси. Astra побудована на платформі Peugeot 308, де обіцяється «безліч бензинових і дизельних двигунів потужністю від 110 до 225 к.с.». І в «Пежо» публічно заявили, що версія GTI не планується. Таким чином вони відмовилися від суперництва з хотхетчами на базі VW Golf, Renault Megane, Ford Focus. Найпотужнішим Peugeot 308 являєся 225-сильний плагін-гібрид. Імовірність того, що Opel заради дрібносерійної версії спробує використовувати або розробити більш потужний двигун, вкрай невисока. Хіба, що GSi отримає Astra з тієї самої плагін-гібридною силовою установкою.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group