Екологічний Mitsubishi Outlander PHEV знайшов свого власника

Унікальний преміальний автомобіль з інноваційними технологіями. З Mitsubishi Outlander PHEV ви забудете про заправки на АЗК. Кросовер має надзвичайну популярність. Його називають автомобілем майбутнього. Mitsubishi Outlander PHEV  -  гібрид, який підзаряджається. У Mitsubishi Outlander PHEV поєднана японська якість та передові технології.

Світова прем'єра концепт-кара Mitsubishi Outlander PHEV відбулася на Паризькому автосалоні ще у 2014 році. Кросовер втілює в собі вдосконалену модель підзаряджувального гібридного кросовера.

Outlander PHEV - новий виток у дизайні автомобілів Mitsubishi. "Спортивний та витончений" - так звучить філософія дизайну концепт-кару, яка об'єднує в собі екологічність, безшумну їзду, а також повнопривідні технології справжнього позашляховика. Відмінні їздові характеристики забезпечує тандем двох електродвигунів (Twin Motor 4WD) та системи Plug-inHybrid EV.

Дизайнерська концепція втілює в собі функціональність і гарантію повної безпеки, що притаманна позашляховикам Mitsubishi. У зовнішності Outlander PHEV є інноваційність і динаміка, агресивні спортивні нотки, про що говорять гострі лінії і яскраві штрихи. 

В інтер'єрі дизайнери прагнули підкреслити якість, вишуканість і стиль. Це підтверджує оздоблення шкіряного салону. Кросовер оснащений гібридною 220-сильною установкою, аналогічної серійного Outlander PHEV. До її складу входять два електромотора, бензиновий 2,0 літровий ДВЗ і комплект літій-іонних батарей ємністю 12 кіловат-годин.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group