Citroën представив пересувне відділення «Укрпошти» на базі фургона Berlingo

Бренд Citroën презентував «Укрпошті» перші зразки пересувних відділень на базі фургонів Citroën Berlingo з кузовом L2 в версії Worker. Контракт розрахований на поставку 1 860 автомобілів, що є однією з найбільших угод на українському ринку.

Citroën Berlingo L2 Worker в модифікації пересувного поштового відділення оснащується 1.6-літровим турбодизелем потужністю 92 к.с. і 5-ступінчастою «механікою». Спеціальна версія Worker характеризується збільшеним кліренсом і 3-місцевим салоном Extenso, в оснащення також включена система Grip Control для поліпшення прохідності на дорогах з нестабільним покриттям.

Трансформований салон дозволяє облаштувати мобільний офіс прямо в кабіні, при цьому робоча зона відділена від вантажної перегородками. «Великий кузов гарантує перевезення великої кількості посилок, а збільшений кліренс і система Grip Control знадобляться для їзди по пересічній місцевості і сільських грунтових дорогах. Всі ці параметри в комплексі дозволяють пересувному відділенню виконувати свої функції в погану погоду і в важкодоступній місцевості», - йдеться в повідомленні Citroën.

Комплектація автомобілів включає активні і пасивні системи безпеки водія і пасажирів, систему кондиціонування салону, мультимедійну систему, електропідсилювач керма і сидіння підвищеного комфорту. Крім цього, машини оснащені системою GPS для відстеження руху за графіком.

Citroën уклав контракт з «Укрпоштою» на поставку 1860 автомобілів в березні цього року. Загальна вартість контракту склала 1.3 млрд гривень. За підготовку та виконання даного договору відповідає дилер Citroen. 

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group