Citroen представив міський концепт Autonomous Mobility Vision

Автономний візок Citroen Skate, виконаний в одному стилі з шоу-каром Citroen 19_19 (2019), їздить на електротязі зі швидкістю в 5-25 км / год. Спирається він на всеспрямовані колеса з шинами-кулями Goodyear Eagle 360 ​​Urban. На зображенні Skate везе модуль Pullman Power Fitness Pod.

Французькі компанії Citroen, Accor (готельний бізнес) і JCDecaux (зовнішня реклама) об'єдналися в креативний альянс Urban Collectif, щоб розробити «революційну концепцію міської мобільності з відкритим вихідним кодом» під назвою Citroen Autonomous Mobility Vision. Задум простий: самохідні платформи Citroen Skate переміщують по виділених смугах пасажирські модулі, змінюючи один на інший в міру необхідності. Про управління системою бренди навіть не замислювалися.


Citroen хоч якось змалював свій Skate, тоді як дві інші марки захопилися саморекламою і балаканиною. Можливо, французи не знають, що швейцарська фірма Rinspeed придумала вже три подібні проекти: Snap (2017), microSnap (2018), MetroSnap (2019). Ідею в тому чи іншому вигляді намагалися реалізувати Mercedes-Benz, Toyota, REE, Renault, DLR, EDAG, SGMW і інші. Системи довели свою ефективність в частині піару, однак з реалізацією, як правило, виникають нерозв'язні проблеми.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group