13 електрокарів Mazda

Компанія Mazda Motor Corp, як і багато інших автовиробники, встала на шлях тотальної електрифікації модельного ряду. Як повідомляє Reuters, до 2025 року в арсенал марки увійдуть 13 нових електрокарів і гібридів, а ще через п'ять років, до 2030 року, в її модельному ряду не залишиться автомобілів, оснащених виключно двигунами внутрішнього згоряння. На сьогоднішній день у Mazda є електрокар MX-30, а також «батарейна» версія CX-30.

За планом Mazda, починаючи з наступного року будуть представлені три нові моделі з бензоелектричних силовими установками, три підключаються гібрида, а також три повністю електричних автомобіля. Якими будуть ще дві моделі, компанія поки не розкрила. Ключовими ринками для новинок стануть Японія, Європа, США, Китай і країни Південно-Східної Азії.

В основу частини «зелених» Mazda ляже масштабируемая архітектура SVA (SkyActiv Vehicle Architecture), на якій базується перший серійний електрокар Mazda MX-30 і електроверсія кросовера CX-30, представлена ??в квітні. За попередніми даними, гібридними установками зі співвітчизниками поділиться Toyota.

Всі нові електрокари Mazda отримають більшу батарею, ніж MX-30 зі скромним акумулятором на 35,5 кіловат-годин і запасом ходу всього 200 кілометрів. Компанія зважилася на збільшення обсягів незважаючи на те, що в 2019 році директор центру досліджень європейського офісу Mazda Крістіан Шульце заявляв, що автомобілі на великих батарейках завдають навколишньому середовищу колосальної шкоди.

Крім цього, інженери Mazda працюють над новою чисто електричної платформою, на якій будуватимуть електрокари в 2025-2030 роках. За словами старшого керуючого директора Ічіро Хиросе, в «батарейних» машинах Mazda буде використовувати технології, створені спільно з Toyota та японської машинобудівної корпорацією Denso.

Ще однією новинкою від Mazda стане власний полуавтопілот, який компанія обіцяє почати впроваджувати в великогабаритні автомобілі вже з наступного року. Система буде стежити за станом водія і зможе гальмувати або повністю зупиняти автомобіль при відсутності реакції з його боку. Аналогічну функцію отримала система Advanced Drive від Toyota, поки доступна тільки в Японії.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group