Новий Citroеn С3 для країн, що розвиваються

Новий Citroеn С3 для країн, що розвиваються

Компанія Citroеn представила нову модель зі знайомим індексом C3. Кросоверний хетчбек відрізняється від європейського C3 по дизайну лицьової частини, і призначений для Індії і Південної Америки. Масова збірка в обох регіонах стартує в першій половині 2022 року.

Поки розкриті наступні габарити: довжина 3,98 метра і колісна база 2,54 метра. Для порівняння, європейський С3 довший на один сантиметр, а відстань між осями у них ідентична. Дорожній просвіт в 180 мм. укупі з похилим капотом повинні забезпечувати гарну оглядовість. Також на “кросоверні” риси вказують короткі звіси, рейлінги на даху і захисні накладки в арках.

Обсяг багажника дорівнює 315 літрам (у європейського на 15 літрів менше), бардачок додає додатковий літр, передні дверні кишені – ще чотири літри, задні – два. Також є лотки і ніші для зберігання дрібних речей. Салон призначений для п’яти чоловік, причому виробник стверджує, що місця в колінах, над головою і в ліктях вистачить сповна. На передній панелі розташований 10-дюймовий екран мультимедійної системи з можливістю підключення смартфонів і доступом до Apple CarPlay і Android Auto.

Тепер про дизайн. На фотографіях синій хетчбек – для Південної Америки, помаранчевий або з помаранчевими вставками – для Індії. Відрізняються вони можливостями персоналізації. В цілому, дизайн відповідає фірмовому стилю бренду – передня частина відсилає до нових C4 і C5 X з «фарами-шевронами» і хромованими смугами на всю ширину. Задня частина більше нагадує C3.

Інформації по двигунах, так само як і за цінами, поки немає. Європейський С3 оснащується бензиновими «трійками» PureTech потужністю 83 і 110 к.с., а також 100-сильним дизелем BlueHDi.