Новий Citroen C5 X встав на конвеєр

Новий Citroen C5 X встав на конвеєр

Процес серійного виробництва нового Citroen C5 X триває. На новій моделі Citroen поставили штамп «Зроблено в Китаї». Виробництво організоване на підприємстві в китайському місті Ченду.

Citroen C5 X готує постачання на дилерські центри. Серійне виробництво нової моделі вже почалося. Однак виробництво відбувається далеко за межами Європи. Точніше, в далекому Китаї. Citroen сповнений рішучості покращити своє непросте становище на перспективному азіатському ринку. Новий C5 X приховує в своєму інтер’єрі певний «китайський колорит».

Перші агрегати вже зійшли з конвеєра. Виробництво нового C5 X відбувається в Ченду. У цьому китайському місті колишня Groupe PSA, нині Stellantis, працює разом з її місцевим партнером Dongfeng. Цей бренд вважається одним з гігантів китайської автомобільної промисловості. Треба враховувати, що модель експортуватимуть в Європу та інші країни Азії.

Новий C5 X надійде в дилерські центри Китаю у вересні наступного року. Він буде доступний разом з бензиновим двигуном потужністю 360 THP в парі з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач, що поставляється Aisin Seiki. Підключаємий гібридний варіант також буде виготовлятися на цьому ж китайському заводі.

В Європі Citroen почне продавати новий C5 X восени 2021 року. Він буде доступний з бензиновими двигунами і вищезгаданою підключаємою гібридною механікою.

Stellantis необхідно розширити асортимент своєї продукції в Китаї, щоб збільшити продаж. У 2015 році колишня PSA досягла свого особливого рекорду продажів на китайському ринку – майже 700 000 одиниць. Останнім часом Peugeot вносить зміни і поліпшення в свою продуктову лінійку. Схожа стратегія є і в  Citroen. І новий C5 X – тільки один із прикладів цієї стратегії.