КОМЕРЦІЙНІ МОДЕЛІ CITROЁN НА ВИСТАВЦІ «АГРО-2020»

КОМЕРЦІЙНІ МОДЕЛІ CITROЁN НА ВИСТАВЦІ «АГРО-2020»

CITROЁN бере участь у виставці «АГРО-2020», де демонструє свої найкращі комерційні автомобілі. Різноманітні моделі CITROEN можуть виступати надійними партнерами аграрного бізнесу. Зустріньтесь особисто з комерційними автомобілями CITROЁN – на виставці «АГРО-2020» (11-14 серпня), ВДНГ Експоцентр України, фірмовий стенд на центральній алеї біля павільйону №6.

Комерційні моделі CITROЁN вже заслужили відмінну репутацію в Україні: витривалі, надійні, економічні автомобілі – справжні партнери для бізнесу. І не тільки для бізнесу. Адже на основі комерційних моделей CITROЕN в Україні створюються численні версії спеціального призначення: автомобілі швидкої медичної допомоги, автомобілі-інкасатори для банків, компактні пожежні автомобілі. Але це далеко не все – комерційні моделі CITROЁN можуть використовуватися і для аграрного бізнесу: перевезення товарів і добрив, транспортування робочих, доставка запчастин для техніки, перевезення спеціального інструменту. Для того, щоб продемонструвати автомобілі перед потенційними клієнтами, представництво «Пежо Сітроен Україна» бере участь у спеціалізованій виставці «АГРО-2020».

Бренд CITROЁN представлений моделлю Jumper, яка пропонує: потужний 2-літровий дизельний двигун, привід на передні колеса, кілька варіантів довжини кузова, численне оснащення для комфортних і безпечних поїздок. У цілому, CITROЁN Jumper – це універсальний автомобіль з відмінними можливостями трансформації і створення спецверсій: наприклад, на його основі можна створити фургон для перевезення продуктів харчування або фармацевтики, завдяки переобладнанню в ізотермічний фургон. CITROЁN Jumper готовий відповідати будь-яким вимогам і запитам бізнесу.

Приходьте для особистого знайомства з комерційними автомобілями CITROЁN: 11-14 серпня, ВДНГ Експоцентр України, стенд CITROЁN біля павільйону №6. Чекаємо Вас!