Kia представила концепт електромобіля Kia Niro EV

9 січня 2018 року на виставці Consumer Electronics Show (CES, 2018) у Лас-Вегасі компанія Kia Motors представила новий повністю електричний концепт-кар Niro EV та концепцію майбутнього персональної мобільності  під назвою “Безмежний для всіх” (Boundless for all).

Автомобілі з альтернативними силовими установками є одним з ключових пріоритетів компанії Kia Motors у найближчому майбутньому. В рамках концепції Boundless for all 2025 року у модельній гамі Kia з’являться 16 еко-моделей, в тому числі гібриди різних типів, традиційні електромобілі та моделі, що працюють на водневому паливі.

В рамках виставки CES 2018 корейський бренд представив концепт повністю електричного компактного кросовера Niro EV Concept, розроблений у корейській дизайн-студії Kia Motors. Автомобіль, чий силует є продовженням дизайнерських ідей, закладених у гібрид Niro актуального покоління, отримав довершену аеродинаміку. Традиційна решітка радіатора електромобілю не потрібна, тож її місце займає інтерактивна панель. Оптика у Niro EV Concept повністю світлодіодна.

Інформація про силову установку досить обмежена: електромотор має потужність 150 кВт, ємність літій-полімерної батареї складає 64 кіловат-години. Запас ходу заявлено на рівні 383 кілометрів.

Ще один тренд – це подальше підвищення рівня безпеки, в тому числі завдяки системам, що покликані звести людські помилки до мінімуму. Так, концепт обладнано «Активною системою попередження про пішоходів» (APWS), яка, за допомогою камер фронтального огляду та системі розпізнавання об’єктів, визначає наближення пішохода або велосипедиста та попереджає його за допомогою спеціального звукового сигналу, адже рухається електромобіль майже беззвучно.

Що стосується інтер’єру Kia Niro EV Concept, то він вирізняється мінімалістичним дизайном та насичений цифровими системами, які роблять управління автомобілем та комунікації зручними, як ніколи.