Kia Motors Corporation зняла нове рекламно відео в Карпатах

Kia Motors Corporation зняла нове рекламно відео в Карпатах

Натхненна зимовими Олімпійськими іграми, які проходять у корейському Пхенчхані, компанія Kia зняла новий ролик з найбільш популярними кросоверами у головній ролі. Місцем зйомки було обрано українські Карпати.

Яскравий Kia Stonic, харизматичний Sportage, високотехнологічний Niro та потужний Sorento – все це герої нового відео від Kia Motors Corporation, яке було знято в Україні. Саме мальовничі засніжені схили Карпат та звивисті гірські дороги дали можливість поглянути на, здавалось би, добре знайомі автомобілі, новими очима.

Натхненні зимовою Олімпіадою, надзвичайною подією, яка цими днями відбувається у Кореї, автори відео щедрою рукою додали сцен за участі лижників та сноубордистів, які не тільки додали роботі «драйву», але й допомогли провести паралель з легендарними змаганнями.

Безпосередньо зйомки зайняли близько чотирьох днів і відбулися за підтримки дистриб’юторської компанії «Фалькон-Авто» (входить до складу Корпорації «УкрАВТО»), яка надала кросовери Sportage, Stonic та Niro, а також забезпечила технічний супровід міжнародної знімальної команди. Фінальний монтаж відео відбувся у Кореї.

Роликом можна насолодитися як на YouTube-каналі бренду KIA в Україні https://goo.gl/XuqkQS, так і в трансляціях Олімпіади на національному телеканалі  UA:Перший.

Приємного перегляду!