Ignis в Японії став багатшим

Ignis в Японії став багатшим

Компанія Suzuki Motor 7 вересня представила на японському ринку оновлені модифікації хетчбека Suzuki Ignis.

На додаток до раніше існуючим комплектації Suzuki Ignis Hybrid MG і Hybrid MF з’явилася нова версія – Hybrid MV. У ній з’явилися підрульові перемикачі віртуальних передач вариаторной трансмісії, а також світлодіодні «противотуманки», що знаходяться спереду і ззаду.

Крім того, у виконанні Hybrid MG тепер є бесьключевой доступ з запуском двигуна внутрішнього згоряння кнопкою, а також клімат-контроль. У базовій оснащення версії Hybrid MF увійшла обробка крісел кожзамом. При цьому комплектації Hybrid MX і Hybrid MZ були відправлені у відставку.

Також з оновленням на модель Suzuki Ignis почали ставити систему безпеки, яка за допомогою аналізу інформації може запобігти прискоренню машини при помилковому натисненні водієм педалі акселератора замість педалі гальма.

Оновлений Suzuki Ignis як і раніше комплектується 1,2-літровим бензиновим двигуном Dualjet потужністю 91 к.с., а також стартер-генератором на 2,3 кВт. Останній не тільки заряджає літій-іонну батарею в момент гальмування і управляє системою start-stop, а й допомагає силовому агрегату при прискореннях. Базова вартість Ignis становить 1 млн 600 тис. 500 ієн (це приблизно 14 600 доларів). Нагадаємо, що модель Suzuki Ignis другого покоління випускається з 2015 року.