Ідеально збережене купе Mazda RX-7 1994 року виставили на продаж

Ідеально збережене купе Mazda RX-7 1994 року виставили на продаж

На одному з сайтів купівлі-продажу з’явилося оголошення про продаж купе Mazda RX-7 зразка 1994 року, пробіг якого складає всього 7,4 тисячі кілометрів. На момент написання новини вартість автомобіля складає 42,5 тисячі доларів, проте за шість днів торгів, як припускають американські ЗМІ, ціна дводверки може легко переступити за позначку 100 тисяч доларів.

Купе збереглося в стоковому стані: як то кажуть в оголошенні, автомобіль простояв без руху 12 років, так як перший власник його просто не використовував. Після цього машину перекупив нинішній господар, який і виставив її на торги.

Дводверка пройшла невелику реставрацію: були замінені свічки, масло, фільтри і акумулятор, а також прочищений паливний бак і залитий свіжий бензин. Пофарбований в темно-синій колір кузов і бежевий шкіряний інтер’єр збереглися в ідеальному стані.

В оснащення машини також входить аудіосистема Bose, люк, протитуманні фари, задній двірник і спойлер. Задньопривідна Mazda RX-7 приводиться в рух 1,3-літровим роторним мотором 13B, що видає 255 сил (294 Нм). Він працює в парі з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач і заднім диференціалом підвищеного тертя.