ДИЗАЙН KIA XCEED УДОСТОЄНИЙ НАГОРОДИ RED DOT DESIGN AWARDДИЗАЙН KIA XCEED УДОСТОЄНИЙ НАГОРОДИ RED DOT DESIGN AWARDм

ДИЗАЙН KIA XCEED УДОСТОЄНИЙ НАГОРОДИ RED DOT DESIGN AWARDДИЗАЙН KIA XCEED УДОСТОЄНИЙ НАГОРОДИ RED DOT DESIGN AWARDм

ДИЗАЙН KIA XCEED УДОСТОЄНИЙ НАГОРОДИ RED DOT DESIGN AWARD NO.241 / 2020-04-02

Міський кросовер KIA XCEED продовжує збирати нагороди. Цього разу яскравий і самобутній дизайн SUV оцінило журі конкурсу Red Dot Design Award.

Kia XCEED є четвертою за рахунком і найбільш новою моделлю у оновленому сімействі Kia CEED. Більш того, той факт, що це перший кросовер з ім’ям CEED, робить цю модель по-справжньому особливою для європейського підрозділу Kia Motors.

Про те, що ставка на подальше розширення рамок сімейства Kia CEED і збагачення користувацького досвіду власників авто «зіграла», свідчить реакція професіоналів автомобільної індустрії. Зокрема, новий міський кросовер KIA XCEED отримав нагороду Red Dot Awards за кращий дизайн в категорії «Продукти». Таким чином, на сьогодні всі модифікації в сімействі CEED (п’ятидверний хетчбек, універсал, shooting brake і кросовер) мають в своєму активі нагороди Red Dot.

Загалом різні моделі бренду KIA удостоювалися нагород Red Dot 25 разів з 2009 року.

Нагадаємо, що не так давно KIA XCEED отримав дизайнерську нагороду iF Design Award. Також саме ця модель стала переможцем першого польського конкурсу «Автомобіль року».

Про нагороду Red Dot

Нагороди Red Dot присуджуються в трьох категоріях («Дизайн продукту», «Бренди та комунікація» та «Концепція дизайну»). Журі, до складу якого входять 40 незалежних експертів-дизайнерів, професорів в області дизайну і журналістів з усього світу, оцінює кращі продукти, створені за звітний рік в різних галузях. Заявки оцінюються з точки зору інноваційності, формальної якості, функціональності та екологічності. У 2020 році було подано понад 6500 заявок з 60 країн світу.

Red Dot Awards, заснована в 1955 році Центром дизайну Північного Рейну-Вестфалії, сьогодні є одним з найпрестижніших конкурсів дизайну в усьому світі.