Citroen випустить новий електрокар для конкуренції з Dacia Spring

Citroen випустить новий електрокар для конкуренції з Dacia Spring

Citroen працює над амбітним просуванням своїх моделей, націленим на один з найбільш важливих ринків, що розвиваються. Серед цих новинок на порядку денному – доступний за ціною електромобіль, здатний скласти конкуренцію Dacia Spring. Він відомий під кодом eCC21.

Citroen запустив всі машини з метою проведення амбітного і дуже важливого постачання на продукцію, яка дозволить йому заповнити пролом на конкурентному індійському ринку. Один з ринків, що розвиваються, який покликаний зіграти провідну роль в найближчому майбутньому автомобільної промисловості. Citroen вже працює на цій території, продаючи свій популярний компактний позашляховик Citroen C5 Aircross. Однак всі погляди прикуті до наступного етапу його дорожньої карти.

Найближчим часом Citroen представить свою першу модель, розроблену спеціально для Індії. Це не більше і не менше, ніж новий Citroen C3 2022.

Внутрішній код «eCC21» відноситься до автомобіля, який буде відігравати провідну роль в індійському модельному ряді Citroen. Перед нами електромобіль майбутнього, ім’я якого невідоме.

Не виключено, що попередньо названий Citroen e-C3 буде використовувати майбутній електричний варіант французького комунального автомобіля, яким ми будемо насолоджуватися в цій частині світу.

Модель Citroen буде на крок попереду з точки зору продуктивності і розмірів. Довжина електромобіля Dacia складає 3,7 метра, а довжина майбутньої моделі Citroen буде дуже близька до 4 метрів. Практично це ділиться на дві різні категорії. 

Новинка буде підтримуватися платформою електронної CMP з Stellantis. Архітектура з певною конфігурацією, дозволить регулювати витрати. Дальність ходу може скласти 200 км. Розмір батареї повинен бути помірним, якщо ви хочете уникнути високої відпускної ціни. Виробництво електрокарів буде здійснюватися на підприємстві в Індії.

Запуск цього електромобіля в Індії відбудеться в 2022 році.