Citroen готує флагманський седан який замінить автомобілі С5 і C6

Citroen готує флагманський седан який замінить автомобілі С5 і C6

Компанія Citroen приступила до розробки нового флагманського седана. Про це повідомляє AutoExpress з посиланням на генерального директора Citroen Лінду Джексон. За її словами зараз “ідеальний” час для випуску такого автомобіля.

Голова Citroen відмітила, що новий флагман вийде особливим і “дещо іншим”, несхожим на конкурентів. Очікується, що виробництво седана почнеться в 2021 році.Новинку побудують на платформі EMP від PSA Group. На даний момент це шасі використовують Opel Grandland X і Peugeot 508. Ця архітектура підтримує установку на машини електромоторів і гібридних систем.

У модельній лінійці бренду новинка повинна замінити автомобілі С5 і C6. Очікується, що великий седан запозичить деякі стилістичні рішення у концепт-кара Cxperience, представленого осінню 2016 р. на Паризькому автосалоні. Довжина прототипу склала 4,85 м, висоту – 1,37 м, а розмір колісної бази дорівнює трьом метрам.

Уся інша інформація про автомобіля доки тримається в секреті. Концепт Citroen Cxperience оснастили гібридною силовою установкою, до складу якої увійшов бензиновий двигун потужністю близько 200 л.с., 110-сильний електромотор, восьмиступінчастий “автомат” і комплект акумуляторів. Виключно на електротязі Citroen Cxperience може проїхати до 60 кілометрів.