БЕЗКОШТОВНА ДІАГНОСТИКА АВТОМОБІЛЯ В ДИЛЕРСЬКІЙ МЕРЕЖІ SUZUKI У ВЕРЕСНІ!

БЕЗКОШТОВНА ДІАГНОСТИКА АВТОМОБІЛЯ В ДИЛЕРСЬКІЙ МЕРЕЖІ SUZUKI У ВЕРЕСНІ!

Компанія ДП “АВТО Інтернешнл” оголошує про старт вже традиційної осінньої сервісної кампанії в офіційній дилерській мережі SUZUKI. В період з 16.09.2019 по 16.10.2019 власники автомобілів SUZUKI можуть провести комплексну* діагностику свого автомобіля безкоштовно**, при цьому купивши робіт або запасних частин на суму 500 грн. з ПДВ, взяти участь в розіграші цінних подарунків***.

В рамках всеукраїнської сервісної кампанії офіційні сервісні центри SUZUKI пропонують провести комплекс* робіт з діагностики двигуна і ходової частини, а також взяти участь в розіграші цінних подарунків: сертифікат на обслуговування в сервісному центрі Suzuki номіналом 1000 грн. **** і 5000 грн *****. Акційна програма з діагностики містить комплекс рекомендованих SUZUKI Motor Corporation робіт по перевірці основних систем і вузлів, а також комп’ютерну діагностику за допомогою сучасного обладнання SUZUKI SDT-II.

Дізнатися про подробиці сервісної кампанії і записатися на обслуговування можна у офіційних дилерів SUZUKI в Україні.

Під комплексною діагностикою / комплексом робіт мається на увазі список перевірочних та діагностичних робіт:

Первинна перевірка:

– зовнішні прилади освітлення (ліхтарі, покажчики)
– стан щіток склоочисників
– прилади салону (елементи керування та інше)
– стан фільтра кондиціонера (салону)

Комп’ютерна перевірка з використанням SUZUKI SDT-II:
– стан електронних систем
– відсутність кодів несправностей (DTC)

Перевірка рівня та стану мастил і технічних рідин:
– моторного мастила
– рідини автоматичної коробки перемикання передач (якщо обладнано)
– гальмової рідини/рідини зчеплення
– охолоджувальної рідини
– рідини гідропідсилювача керма (якщо обладнано)
– рідини омивача скла

Перевірка елементів підвіски:
– амортизатори, стійки та підшипники
– сайлентблоки, втулки та подушки стабілізатора
– деталі кермового механізму
– шарнірні з’єднання та їх пильовики

Перевірка гальмівної системи:
– гальмівні диски і колодки (зношення, пошкодження)
– гальмівні магістралі та трубопроводи (цілісність)

Стан елементів вихлопної системи та їх кріплення
Тиск повітря та стан колісних шин

**Під безоплатною діагностикою мається на увазі можливість замовити комплекс* перевірочних-діагностичних робіт за сумарною ціною 1 грн. з ПДВ.

***   Кількість подарунків обмежена (25 шт. сертифікатів номіналом «1000 грн.» і 5 шт. сертифікатів номіналом «5000 грн.»). Визначення одержувачів здійснюється шляхом ідентифікації кожного учасника через унікальний номер кузова його автомобіля (VIN). Визначення одержувачів подарунків здійснюється в двох категорія окремо (сертифікат «1000 грн.» і «5000 грн.»), за допомогою сервісу  www.random.org. Оголошення переможців відбудеться після закінчення акції шляхом інформування смс-повідомленням та зазначенням результатів на офіційному сайті   www.suzuki.ua.

****   Термін дії подарункових сертифікатів обмежений і діє з 01.11.2019 по 28.02.2020. Даний сертифікат надає можливість безкоштовно пройти одноразове обслуговування (для одного автомобіля) на авторизованому сервісному центрі SUZUKI, яке включає запасні частини, аксесуари та роботи з їх установки / заміни в межах 1000 грн. з ПДВ. Товари, згідно сертифікатів, на руки не видаються. Для того, щоб скористатися сертифікатом, потрібно звернутися до авторизованого дилера SUZUKI.  

*****  Термін дії подарункових сертифікатів обмежений і діє з 01.11.2019 по 28.02.2020. Даний сертифікат надає можливість безкоштовно пройти одноразове обслуговування (для одного автомобіля) на авторизованому сервісному центрі SUZUKI, яке включає запасні частини, аксесуари та роботи з їх установки / заміни не більше 5000 грн. з ПДВ. Товари, згідно сертифікатів, на руки не видаються. Для того, щоб скористатися сертифікатом, потрібно звернутися до авторизованого дилера SUZUKI.

ДП «АВТО Інтернешнл» залишає за собою право на зміну умов і термінів акції.
Для отримання більш докладної інформації про терміни і умови проведення сервісної програми і акційних пропозицій SUZUKI зверніться до персоналу авторизованого сервісного центру SUZUKI або відвідайте сайт   www.suzuki.ua.