об автосалоне

 

Компанія "ТЕРРА МОТОРС" - офіційний дилер автомобілів марки FORD в Миколаєві та Миколаївській області,є партнером Winner Imports Ukraine, Ltd. — офіційним імпортером автомобілів Ford в Україні.

В 2010 році компанія відкриває сучасний комплексний центр Ford, який складається з салону нових автомобілів, відділу приймання замовлень сервісу, відділом продажу оригінальних аксесуарів, кафе, та офісних приміщень.

В шоурумі салону широко представлена вся лінійка Ford. Моделі цієї марки завоювали серця багатьох автолюбителів своєю високотехнологічністю, надійністю, комфортом та доступною ціною. Кожен клієнт "ТЕРРА МОТОРС" може розраховувати на персонального менеджера з продажу, який надасть професійну консультацію , допоможе у справі вибору авто.

 

Станція технічного обслуговування "ТЕРРА МОТОРС" нараховує 9 постів, включно з постами мийки та постами видачі авто. Всі види ремонту здійснюється сучасним, спеціалізованим, дороговартісним обладненням.Команда сервісу складається з понад 15 фахівців-професіоналів, які регулярно проходять навчання, що дозволяє здійснювати обслуговування та ремонт автомобілів на вищому рівні.

Запрошуємо вас до нашого  автоцентру,

м Миколаїв, вул. Космонавтів 81Б / 1.

Записатися на тест-драйв або поставити всі питання, що цікавлять тебе можна за телефоном (0512) 58 14 58.

 

 

Разработка и поддержка ADS group

записаться на тест драйв

имя:

E-MAIL:

контактный телефон: