Ательє Maxlider перетворить Ford Bronco в шестиколісний всюдихід

Ательє Maxlider перетворить Ford Bronco в шестиколісний всюдихід

Фірма Maxlider Brothers Customs з Іллінойсу анонсувала проект трансформації позашляховика Ford Bronco в тривісний автомобіль. Такі всюдиходи можна буде купити за 399 тисяч доларів.

Запропонована схема кастомізації Ford Bronco від Maxlider Brothers Customs передбачає інтеграцію додаткової задньої осі з нерозрізним мостом, ліфт підвіски, регульовані амортизатори і нарощування вантажного відсіку. Автомобіль на ескізі також «взутий» в шини BFGoodrich Mud-Terrain T / A KM3, має експедиційні багажники на даху, розширювачі арок, захисну дугу спереду і додаткове освітлення

 З огляду  огляду на збільшення ваги автомобіля, від Maxlider можна очікувати і доопрацювання силового агрегату. Однак технічні подробиці проекту поки тримаються в секреті. Нагадаємо, що моторна гамма стокового Ford Bronco включає пару агрегатів сімейства EcoBoost: 2,3-літрову «турбочетверка» на 274 к.с. і 420 Н · м і 2,7-літровий V6 з віддачею 315 л.с. і 542 Н · м. Вони поєднуються з 7-ступінчастою «механікою» або 10-ступінчастим “автоматом”.