Представлений Pajero Sport нового покоління!

У Таїланді пройшла презентація третього покоління позашляховика Mitsubishi Pajero Sport. Японці роблять на «Спорт» велику ставку - не просто ж так цей автомобіль побудований на абсолютно новій платформі і володіє величезною кількістю всіляких «наворотів».

Почати варто хоча б із зовнішнього вигляду - автомобіль 2015 виглядає досить стильно і кардинально відрізняється від Pajero Sport попереднього покоління. До того ж позашляховик став більше: його довжина виросла відразу на 90 мм (до 4785 мм), хоча колісна база при цьому залишилася колишньою (2800 мм)

.

А в тому, що це саме позашляховик, можете не сумніватися. Автомобіль володіє жорсткою рамою, повнопривідною трансмісією Super Select 4WD другого покоління з заниженою передачею і блокуванням заднього диференціала. При цьому трансмісія має кілька «інтелектуальних» режимів, які повинні допомогти при русі по бездоріжжю. До речі, досвід показує, що ці самі режими на сучасних автомобілях дійсно працюють. І, думається, японська система теж виявиться досить ефективною. До того ж, Pajero Sport має ще й системою автоматичного контролю стійкості на спуску (творці Pajero Sport запевняють, що машина здатна долати броди глибиною до 700 мм).

Та й салон вийшов що треба: все виконано «по-cерьезно», все на своїх місцях. «Спорт» отримав великий кольоровий екран мультимедійної системи, 7 подушок безпеки, обігрів керма і сидінь другого ряду, камери кругового огляду, систему контролю за сліпими зонами, автоматичне гальмування зі швидкості до 30 км / год і так далі.

Під капотом стоїть новий турбодизель об'ємом 2,4 л (181 к.с.), який працює разом з 8-ступінчастою трансмісією - кажуть, Pajero Sport вийшов на 17% економічніше старої машини з 2,5-літровим мотором (178 к.с .). Та й крутний момент значно виріс - було 350 Н / м, а стало 430 Н / м. У майбутньому не виключена поява інших двигунів. Наприклад, 3,0-літровою бензиновою «шістки».

 

 

Источник: Авто@Mail.Ru{SOURCE2}

поделиться

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group