Outlander PHEV

Mitsubishi Outlander PHEV - перший у світі підзаряджувальний гібрид,
який може бути джерелом енергії для будинку

     Корпорація Mitsubishi Motors оголосила Outlander PHEV першим у світі гібридним підзаряджувальним кросовером, який може бути джерелом енергії для будинку. Це стало можливим завдяки системі зарядки V2H (Vehicle to Home, система «автомобіль-будинок»). PHEV тепер не тільки має можливість підзарядки своїх батарей від побутової електромережі, але і розрахований на "зворотний процес": його можна використовувати як джерело електроенергії для невеликого будинку або квартири. Крім того, автомобіль можна використовувати як мобільну електростанцію в разі стихійних лих, природних катаклізмів або в результаті аварії, коли відбувається відключення електромережі.

     Нагадаємо, що досі подібну систему мали тільки електромобілі. Гібридний кросовер Mitsubishi Outlander PHEV стає першим авто в своєму сегменті, який може працювати як електростанція.

     Заряду батареї повинно вистачити на добу при стандартному споживанні японської квартирою або невеликим домоволодінням (1,5 кВт/ч, 100V). Якщо ж паливний бак автомобіля повний, то забезпечувати будинок електроенергією Outlander PHEV зможе протягом десяти днів.

     На сьогодні опція V2H доступна поки тільки для японського ринку.

 

поделиться

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group