Нова версія скутера Django від Peugeot

Французький автомотопроізводітель Peugeot вивів на ринок нову версію свого скутера на ім'я Django.

Скутер з нальотом ретро став доступний не тільки в 150- і 125-кубовому, але і в 50-кубовому виконанні.

Найбільше вражає колірна гамма цього скутера - у ній ні багато ні мало 38 варіантів розмальовки - величезне поле для індивідуалізації. Плюс - три варіанти дзеркал заднього виду, сім видів сидінь, алюмінієві або хромовані вставки і унікальна світлова система.

Все вищеперелічене плюс ще деякий набір аксесуарів забезпечує в цілому близько 118 000 унікальних комбінацій - що означає, на думку виробника, реальну свободу вибору і додання своєму транспортному засобу про двох колесах індивідуальних рис.

Django 50сс виконаний в такій же стилістиці полуретро, ​​як і його старші побратими. Риси 1950-х у вигляді цього скутера з'єднані з сучасними мазками так, щоб апарат був привабливим як для молодіжної, так і для більш зрілої аудиторії.

На думку експертів, Peugeot Django є гідною альтернативою класичній Vespa, як в плані вибору опцій, так і в сенсі вибору квітів і аксесуарів.

Всі фари і ліхтарі у скутера - світлодіодні, в бардачку є розетка 12В, а алюмінієві колісні диски ховають під собою комбіновану гальмівну систему під назвою Synchro Braking Concept (SBC), яка розподіляє гальмівне зусилля між двома осями скутера.

Пропонується чотири варіанти комплектації апарату - Heritage, Evasion, Sport і Allure. Ціни в Європі - від 2 250 до 2 750 євро.

поделиться

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group