Кia Motors продемонструвала перші зображення нового гібридного кросовера Kia Niro

В лютому 2016 року на Чиказькому міжнародному автосалоні буде презентовано автомобіль, що матиме спортивний та універсальний дизайн, а також унікальну гібридну силову установку.

 

Kia Motors оприлюднила перші офіційні зображення гібридного кросовера Niro, покликаного підняти стандарти в сегменті компактних кросоверів на нову висоту.

Стильний та спортивний вигляд Niro — результат роботи дизайнерських центрів в Каліфорнії (США) та Нам'янзі (Південна Корея). Автомобіль поєднує практичність компактного кросовера і особливу естетику, притаманну автомобілям Kia нового покоління.

niro1_02

Віконна лінія, що поступово звужується в напрямі задньої частини SUV, високо посаджені задні світлодіодні ліхтарі та «м'язисті» колісні арки надають автомобілю атлетичного вигляду.

Новий Niro стане першою моделлю, що буде побудована на новій екологічній платформі Kia. Завдяки спеціально створеній полегшеній бензин-електричній силовій установці викиди CO2 у комбінованому циклі їзди становитимуть усього 90 г/км (виміри проводились на основі нового європейського циклу руху, New European Driving Cycle).

niro2_01

Світова прем'єра Kia Niro відбудеться під час автосалону в Чикаго (з 11 по 21 лютого 2016 року). Автомобіль має стати для Kia значним кроком вперед у створенні комфортних та надзвичайно економічних транспортних засобів, які будуть взірцем в питанні зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище.

поделиться

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group