Глава Peugeot показав нову "заряджену" модель в камуфляжі

Керівник компанії Peugeot Максим Піка опублікував фотографії закамуфльованого тестового прототипу гібридного хот-хетча 308 R HYbrid. Знімки з'явилися на офіційній сторінці топ-менеджера в Twitter.

На фотографіях поруч з машиною стоїть глава групи PSA Peugeot Citroen Карлос Таварес. Ніякої інформації про моделі, а також про те, коли у 308 з'явиться «заряджена» гібридна модифікація, Піка не привів.

Прототип Peugeot 308 R HYbrid дебютував у квітні. Концепт-кар оснастили гібридною силовою установкою, до складу якої входять 270-сильний бензиновий турбомотор 1.6, два електродвигуни по 115 кінських сил, а також літій-іонні акумулятори потужністю три кіловат-години. Сумарна віддача агрегатів становить 500 кінських сил.

З місця до ста кілометрів на годину 308 R HYbrid розганяється за чотири секунди. Максимальна швидкість прототипу обмежена електронікою на 250 кілометрах в годину.

На даний момент найшвидша версія Peugeot 308 - GTi, представлена ​​в кінці червня на фестивалі швидкості в Гудвуді. Модель комплектується 1,6-літровим турбомотором, віддача якого становить 250 або 270 кінських сил. Найпотужніший варіант розганяється з місця до ста кілометрів на годину за шість секунд. 

 
поделиться

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group