Fiat Doblo - Авто Року 2016

Нарешті, підведено підсумки 15-го Всеукраїнського рейтингу «Автомобіль року в Україні 2016». Автосалон ФЛАГМАН АВТО, офіційний дилер  ФИАТ в Миколаєві та області, з радістю повідомляє про те, що Fiat Doblo здобув свою нагороду і став переможцем в номінації “Співвідношення ціна/якість”! Урочиста церемонія нагородження переможців відбулась 22 лютого в готелі Hilton, м. Київ.

Нагадаємо, що з 2001 року шляхом голосування автовласники, автолюбителі та професійне Журналістське журі обирають переможців в різноманітних номінаціях.

Всі з нетерпінням чекали на оголошення результатів конкурсу “Автомобіль Року 2016”, адже участь автомобіля Fiat Doblo була не випадковою. Без перебільшення, найпопулярніша модель, вже давно отримала визнання від автолюбителів та неодноразово ставала переможцем автомобільних рейтингів.

Fiat Doblo – у своєму сегменті комерційний автомобіль, оснащений багатоважільною незалежною задньою підвіскою. Універсальний і міцний, він здатний адаптуватися під різні потреби свого власника. Цей автомобіль володіє чудовими характеристиками: відмінною керованістю, підвищеним комфортом, а також простотою навантаження і розвантаження.

Крім того, Fiat Doblo пережив оновлення екстерєру та інтер'єру. Новий Fiat Doblo представлено в двох модифікаціях: вантажній версії Cargo з підвищеною вантажопідйомністю та пасажирській версії Panorama, яка відрізняється особливим комфортом і відмінною керованістю за будь-яких умов руху.

Fiat New Doblo Cargo - ідеальний бізнес-партнер для свого власника. Таким його робить багатоважільна незалежна задня підвіска, вдосконалені коробка передач і зчеплення, а також підвищена увага розробників до акустичного комфорту.

П'ятимісний чи семимісний варіація салону, відмінний огляд завдяки великій площі панорамного виду і чудова плавність ходу версії Panorama створюють відмінний сімейний автомобіль, який сподобається як дітям, так і їх батькам.

Новий Fiat Doblo має систему переднього приводу, що дозволяє впевнено рухатися по засніжених, погано очищених дорогах, у тому числі на підйомах, в складних погодних умовах.

Підсумовуючи вище перелічене, варто відзначити, що основними характеристиками Нового Fiat Doblo є:

  • простота управління,
  • надзвичайна керованість,
  • безпечність,
  • економічність,
  • надійність.

Хіба Ви не шукали такий автомобіль?

поделиться

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group