Дебют суперкара Honda NSX в Європі

Через двадцять п’ять років після появи першого суперкара NSX, що руйнував шаблони, серійна версія його палко очікуваного послідовника дебютує на Женевському автосалоні.

Продажі нового спортивного гібрида NSX в Європі заплановані на  початок 2016 року. Створений з метою додати «новий досвід спортивного водіння» в сегмент суперкарів,  NSX також кидає виклик традиційним поглядам на автомобілі, як це зробив його попередник двадцять п’ять років тому.

Honda NSX 2015 року випуску обладнаний зовсім новим силовим агрегатом – здвоєним шестициліндровим турбодвигуном DOHC, доповненим дев’яти-ступінчатою трансмісією з подвійним зчепленням. Як «автомобіль, сконцентрований навколо водія», NSX ставить піклування про людину на перше місце, і це видно в кожному аспекті його дизайну.

Безумовне втілення потужності й престижу, притаманних брендові Honda, NSX був створений відповідно до концепції «винятково точної роботи». Розробка  NSX 2015 року випуску була почата з чистого аркуша й забрала три роки інтенсивної роботи команди дизайнерів та конструкторів під керівництвом інженерів Honda в центрі розробок, розміщеному в м. Раймонд, штат Огайо, США.

поделиться

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group